MAKSE- JA TARNEVÕIMALUSED

Kui olete oma kaubad välja valinud ja ostukorvi lisanud, kontrollige kogu ostukorvi sisu üle ja valige endale sobiv makseviis. Flikk Nordic OÜ (edaspidi Flikk) e-poe tellimuste eest on võimalik tasuda hetkel vaid ülekandega.

Isikuandmete vastutav töötleja on Flikk. 

KOHALETOIMETAMINE

Flikk.ee ostukeskkonnast tellitavad kaubad saadetakse üle-Eestiliselt kohale pakiautomaati.  

Juhul, kui olete tellimusse lisanud erineva tarneajaga tooteid, siis arvestatakse tarneaeg kõige pikema järgi. Kauba tarneaeg on märgitud toote info lehel ning/või Müügilepingu kinnitusel.

Erinevatel toodetel võib olla erinev tarneaeg. Transpordiviisi maksumust näete ostukorvis enne Müügilepingu sõlmimist.

Transporditasu arvutatakse ostukorvipõhiselt (s.t ühekordne tasu ühele aadressile toimetatava Kauba suhtes).

Juhul, kui toote kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, ning muudel juhtudel, kui toodete tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest Flikk ei vastuta, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või e-maili teel 5 tööpäeva jooksul arvates Müügilepingu jõustumisest ning ühtlasi anname teada Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada ning Teie poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse Teile.

Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Flikk.ee ja transpordifirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Kauba vastuvõtmisel on kauba ostja kohustatud kontrollima kauba pakendi seisukorda; vigastuste ilmnemisel tuleks need koheselt fikseerida (foto) ja teavitama võimalikest pakendi ja kauba vigastustest koheselt kauba vastuvõtmisel.

Kaupade transport on võimalik kõikjal Eesti piires.

Flikk transpordiviisid:

  • Pakiautomaat Eestis: 3.99€

Minimaalne tarneaeg on 1 tööpäev ja maksimaalne kuni 90 tööpäeva.