Flikk – meie lugu

Flikk - meie lugu

Flikk sai alguse sealt, kust kõik parimad ideed välja kasvanud on – vajadusest. Vajadusest lülitite ja pistikupesade järgi nii enda kodus, kui klientide sisekujundusprojektides, mis ei oleks standartsed, valgest plastmassist ehituspoodidest saadavad lülitid ja pistikupesad. Ühel hetkel tekkis aga mõte, et miks peab kõiki asju tellima välismaalt, kui võiks ka Eestis olla pood, mis pakub kvaliteetseid, ilusaid ja jätkusuutlike pistikupesasid ja lüliteid, mis on valmistatud kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest. Ja nii sündiski Flikk. 

Meie eesmärk on pakkuda Eesti klientidele parima kvaliteediga, vastupidavaid ja mitte-plastmassist lüliteid ja pistikupesasid. Me näeme, et ilusasti kujundatud kodus või kontoris ei ole kohta koledale plastmassile, mis muutub mõne aja jooksul prügiks. Kõik Flikkis müüdavad tooted on valmistatud võimalikult suures osas naturaalsetest materjalidest nagu klaas, keraamika, kivi, betoon, täispuit jne. 

Tänaseks oleme suutnud tõestada, et vajadus selliste toodete järgi oli Eestis olemas ning Eesti inimene hindab meie visiooni ja missiooni. 

“Me näeme, et ilusasti kujundatud kodus või kontoris ei ole kohta koledale plastmassile, mis muutub mõne aja jooksul prügiks.”

Kvaliteetsed materjalid

Kõik Flikkis müüdavad lülitid ja pistikupesad on valmistatud võimalikult suures osas naturaalsetest ja taaskasutatavatest materjalidest nagu kivi, klaas, betoon, keraamika või täispuit.

Kõige laiem valik Eestis

Flikk on ametlik maaletooja kümnetele Euroopa väike- ja keskmise suurusega kvaliteetsete pistikupesade ja lülitite tootjatele, kes vastavad meie standarditele. 

Kiire klienditugi

Me vastame Teie päringule kiirelt ja leiame just Teile sobiva lahenduse koostöös meie sisekujundajaga.